Małgorzata Kletkiewicz – Fotograf

Małgorzata Kletkiewicz, Studio MolokoFoto – Fotograf

Sama o sobie pisze tak: Moja pasja do uwieczniania tego, co piękne jest ze mną od kiedy pamiętam. Jakaś cząstka mnie jest bardzo wrażliwa na otaczające piękno.

Jednak prawdziwa przygoda i miłość do fotografii pojawiła się wraz z narodzinami moich dwóch córek. Zapragnęłam uwieczniać każdy najmniejszy szczegół z najpiękniejszego, niedawno zrodzonego życia. Pierwsze uśmiechy, maleńkie stópki, duma świeżo upieczonego taty i radość babci. Niesamowite jest to, że dzieci tak szybko rosną, tak bardzo się zmieniają… Fotografia zatrzymuje te niesamowite chwile na zawsze.

W zdjęciach najważniejsze są dla mnie emocje – szukam tego, co prawdziwe. Czułe spojrzenia rodziców, roześmiane buzie dzieci, czasem zbuntowane spojrzenia małych buntowników. Wszystko to chcę zachować w kadrze, ponieważ właśnie takie chwile są esencją życia rodzinnego.

Fotografia jest tym, co daje mi siłę do działania i niesamowitą radość. I tą radością chcę się dzielić z Wami.


Fotograf będzie uwieczniał ważne wydarzenia w przedszkolu i to jak zmieniają się nasze dzieci. Zdjęcia będą formą dokumentacji działalności przedszkola oraz pamiątką dla rodziców. Zdjęcia dzieci nie będą w żaden sposób rozpowszechniane, publikowane bez zgody rodziców lub prawnych opiekunów.