DzieckoKadraWarsztaty

Warsztaty z samoregulacji self-reg w Naszych Puzzlach

Metoda samoregulacji (Self-Reg) została stworzona przez Stuarta Shankera na bazie wiedzy naukowej i doświadczeń, aby pomagać dzieciom i rodzicom wyrwać się z pętli stresu, budować lepsze relacje i umożliwić dzieciom realizację pełnego potencjału. Jest oparta na poszukiwaniu przyczyn niewłaściwych zachowań, problemów emocjonalnych i trudności w relacjach w stresie – konkretnie w 5 obszarach stresu. Może być zastosowana u dziecka w każdym wieku, z drobnymi modyfikacjami ze względu na fazę rozwoju, ponieważ opiera się na uniwersalnym cyklu pobudzenia oraz wiedzy o układzie nerwowym i stresie. Bierze pod uwagę indywidualność dziecka. To metoda nie tylko dla dzieci – mogą ją stosować też rodzice wobec samych siebie, pary, osoby w dowolnym wieku chcące lepiej radzić sobie ze stresem (cyt. za www.self-reg.pl).

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z metody self-reg kierowane do rodziców oraz do specjalistów. Rejestracja jak zwykle przez naszą zakładkę -> rejestracja.

Warsztaty dla rodziców: 14.06., godz. 16:30-20:30. Koszt: 79 zł

Warsztaty dla profesjonalistów: 15-16.06., w godz. 9:00-17:00.

Prowadząca: Aleksandra Czuń – ekspertka Self-reg w trakcie certyfikacji w Mehrit Centre, edukatorka Pozytywnej dyscypliny, w trakcie studiów psychologicznych. Entuzjastka NVC, Mindfulness, rodzicielstwa bliskości i rodzicielstwa przez zabawę. Dyplomowana aktorka i instruktorka teatralna. Prywatnie mama trójki maluchów, które zainspirowały ją do obrania nowej ścieżki życiowej i wykorzystania dotychczasowych doświadczeń do wspierania innych rodziców i rodzin.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *